zamów
bezpłatną
wycenę

O nas

O nas

Rys historyczny

Firma PHU REM-BUD powstała w 1998 r na terenie województwa kujawsko pomorskiego w miejscowości Drzycim k. Świecia. Nasze przedsiębiorstwo jest firmą rodzinną w której coraz bardziej zaangażowane jest drugie pokolenie. Efektem tego jest intensywne wdrażanie nowych technologii w procesie wykonywania naszych usług. Idziemy z duchem czasu.

Filozofia firmy

NIE konkurujemy ceną i dbamy o pieniądze inwestora/klienta.

Od tej reguły nigdy nie stosujemy wyjątków, ponieważ wielokrotnie obserwowaliśmy sytuacje w których początkowa radość inwestora spowodowana niską ceną, ostatecznie zamieniła się w rozpacz, ponieważ tanio wykonana posadzka oznacza użycie materiałów niskiej jakości, a to z kolei dość szybko powoduje konieczność jej naprawy. Co więcej, w niektórych przypadkach koszt naprawy posadzki jest większy niż koszt wykonania nowej posadzki od zera.
Każdy człowiek spotkał się w życiu z zasadą, że „nie warto oszczędzać na jakości”. Tyczy się ona również albo nawet przede wszystkim posadzek przemysłowych i szeroko rozumianych prac budowlanych, gdyż przeważnie są to inwestycje o znacznej wartości, które właścicielowi mają służyć przez długie lata, a nie kilka miesięcy.

Horyzont długoterminowy i budowa relacji.

Wiele firm twierdzi, że zależy im na budowie długotrwałych relacji z klientem. Rzeczywistość weryfikuje jednak, że często są to puste słowa. My podchodzimy do tego bardzo poważnie. Dlatego już teraz możemy zapewnić, że jeśli zaczniemy współpracę to nasze usługi wykonamy w taki sposób, że prawdopodobnie nasza relacja stanie się długofalowa. Dlaczego? Bo znamy się na tym co robimy, mamy dobrych fachowców, sprzęt i wiedzę potrzebną do wykonania zleceń na najwyższym poziomie.

Jednakże jest też „ciemna strona” współpracy z nami. Jeśli oczekuje się od nas jak najniższej ceny, użycia materiałów nie posiadających certyfikatów lub czegokolwiek co odbiega od naszej filozofii pracy to wtedy pojawiają się dwie możliwości: a) robimy to tak jak my uważamy, gdyż zależy nam na zleceniu wykonanym na wysokim poziomie b) rezygnujemy ze współpracy. Dlaczego działamy tak stanowczo? Ponieważ nie podpiszemy się pod niczym co nie jest zgodne z naszą filozofią prowadzenia firmy.

powrót

PHU REM-BUD

Biuro:
ul.Chmielniki 2B/8
85-100 Świecie

Dane kontaktowe:
tel: 788 010 789
mail: kontakt.posadzki@gmail.com
www.phurembud.pl